Sporto projektas

Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamas sporto projektas Nr. SRFSIĮ-2020-1-0027 „Treniruoklių salės atnaujinimas ir pritaikymas bendruomenės poreikiams“

Malonu pranešti, kad Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ teikta Sporto projekto paraiška „Treniruoklių salės atnaujinimas ir pritaikymas bendruomenės poreikiams“ gavo finansavimą. Asociacija „Žirmūnų bendruomenė“ yra Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ partneris šiame projekte.

Žirmūnų seniūnija – didžiausia gyventojų skaičiumi seniūnija Vilniuje: joje gyvena apie 12 proc. visų sostinės gyventojų. Žirmūnų gyventojai susiduria su panašiomis sveikatos problemomis, kaip ir dauguma Vilniaus miesto gyventojų, t.y. širdies ir kraujagyslių ligos, nutukimas, kurios lemia didelį ankstyvų mirčių ir neįgalumo atvejų skaičių. Tokią sveikatos būklę labai dažnai įtakoja pasyvus šeimų gyvenimo būdas, menkas fizinis aktyvumas, visuomenės švietimo ir prevencinių priemonių trūkumas. Profesinio mokymo centre „Žirmūnai“ besimokantys jaunuoliai yra Žirmūnų bendruomenės dalis. Jų sveikata priklauso nuo šeimų gyvenimo būdo, nuo galimybių, įtakojančių požiūrio ir įgūdžių formavimą. Tinkamų sąlygų, skirtų sportavimui, sukūrimas yra veiksmingas būdas puoselėti žmonių sveikatą, protinę ir fizinę pusiausvyrą. Projekto dėka ir bus siekiama sukurti tokias sąlygas pasirinktoms tikslinėms grupėms.

Parašykite komentarą

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close